• 22366003
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Eņģes

Eņģes

Durvju eņģes ir īpaši svarīga furnitūra, ar kuras palīdzību durvju vērtne tiek stiprināta pie durvju rāmja. Tieši šīs detaļas padara durvis par funkcionējošu ierīci. Pastāv dažāda veida eņģes, kas ir izgatavotas no cinka vai tērauda sakausējumiem, kā arī no misiņa. Visbiežāk eņģu ražošanā tiek izmantots misiņš, jo tas ir diezgan plastisks materiāls, kuru var viegli apstrādāt.

Tā kā durvju dizains tiek izvēlēts atbilstoši mājokļa interjeram, durvju furnitūrai nevajadzētu būt pretrunā ar telpu stilu, tāpēc, izvēloties jaunas eņģes durvīm, nepieciešams pievērst uzmanību to dizainam. Liela nozīme ir arī durvju eņģu veidiem, jo to neveiksmīga izvēle var bojāt visu durvju izskatu, kā arī izraisīt durvju vērtnes šķībumu vai iegrimšanu un radīt daudz lieku neērtību. Mūsu uzņēmuma “Konsol logi” darbinieki ar prieku palīdzēs izvēlēties atbilstošākās eņģes Jūsu durvīm.


Rezultāti 1 - 1 no 1

Enģes

2,00 €