• 22366003
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

IEKŠDURVIS

Iekšdurvis (istabas durvis)

Istabas durvis no uzticamiem ražotājiem

Vai nav patīkami, kad dzīvoklī vai privātmājā visi interjera elementi veido vienotu kompozīciju? Svarīgu lomu šajā ansamblī spēlē arī istabas durvis, kas ne tikai izceļ interjera individualitāti, uzlabo iekštelpu estētisko izskatu, bet arī rada mājīguma sajūtu telpās. Tāpēc pirkt iekšdurvis vajadzētu ar īpašu uzmanību un atbildību, lai tās priecētu acis un neliktu vilties vēl gadiem ilgi.
„Konsol Logi” sortimentā ir izturīgas istabas durvis tikai no pārbaudītiem un uzticamiem ražotājiem, kuru produkti ir pierādījuši savu augsto kvalitāti. „Konsol Logi” tirdzniecībā pieejamas iekšdurvis dažādu materiālu, krāsu, dizaina un faktūras izpildījumos, turklāt par draudzīgām cenām, lai katrs varētu atrast meklēto.

Kādas iekšdurvis pirkt?

Kā liecina novērojumi, daudzi bieži vien nevar izlemt, kādas iekšdurvis pirkt. Izvēles iespējas ir tik plašas, ka ikviens var ļoti vienkārši apjukt. Tāpēc „Konsol Logi”, rūpējoties par savu klientu ērtībām, nepieciešamības gadījumā sniegs profesionālu bezmaksas konsultāciju, detalizēti izskaidros katra materiāla, no kura izgatavotas iekšdurvis, īpatnības un palīdzēs pieņemt gala lēmumu ar 100% pārliecību.

Iekšdurvju montāža

Klientiem tiek piedāvāta arī iekšdurvju uzstādīšana, jo, lai izvairītos no nejaušiem un neatgriezeniskiem bojājumiem, pašrocīgi uzstādot durvis, svarīgi, lai to montāžu veiktu kvalificēts meistars. Visi „Konsol Logi” speciālisti ir profesionāļi savā jomā un uzstādīs izvēlētās iekšdurvis kā priekš sevis.

Mēs piedāvājam izturīgas un stilīgas istabas durvis

Pievienojiet eleganci savam mājoklim ar mūsu augstas kvalitātes istabas durvīm.

Aleksandrs - Jūsu projekta menedžeris

Jūsu Māja, Mūsu Atbildība - Ar Gadiem Pārbaudīta Pieredze
Image

Droši Jautājiet!

Aleksandrs Dašiņičs

Darba dienās no 9:00 - 18:00

Kosol Logi - Kontakti

Alumīnija nojumes, pvc logi, iekšdurvis un ārdurvis
Uzņēmums SIA "KONSOL LOGI" - pārdošana un uzstādīšana

Darba dienās no 9:00 - 18:00

Saziņas forma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku