• 22366003
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Nojumes - Gan patvērums, gan atpūta ārpus telpām

Klasiskas nojumes:

Padariet savu māju par patiesu oāzi ar mūsu nojumēm! Tās ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, nodrošinot ilgmūžību un izcilu aizsardzību pret laika apstākļiem. Turklāt mūsu pieredzējušie profesionāļi piedāvā uzstādīšanu, kas ir ātra un bezrūpīga.

Nojumes ar iestiklošanu:

Izbaudiet āra dzīvi visu gadu ar mūsu iestiklotajām nojumēm, kas radīs ērtu un aizsargātu vietu jūsu privātmājā. Mūsu nojumes ar iestiklojumu ir ideāli piemērotas visiem gadalaikiem – tās nodrošina aizsardzību pret sauli, lietu un sniegu, ļaujot jums baudīt āra telpu bez ierobežojumiem.

Sāciet veidot nojumi, par kuru jūs vienmēr esat sapņojis

Sazinieties ar mums jau šodien un sāciet veidot nojumi, par kuru jūs vienmēr esat sapņojis!

Klasiskas nojumes

Nojumes ar iestiklošanu

Nojumes, kas rada ērtību jūsu dzīvē!

Nojumes konstrukcija tavai mājai ļaus izbaudīt tuvojošos vasaras sezonu vēl pilnīgāk.
Vai esi domājis par kafijas, tējas vai kāda cita iecienīta dzēriena baudīšanu uz savas piemājas terases, ērti ieritinoties āra krēslā vai dīvānā un tajā pat laikā patveroties no lietus līņāšanas? Ja atbilde uz šo jautājumu ir pozitīva, iesakām izveidot konstrukciju ar stikla vai polikarbonāta jumtu.
Tā ir ērti un ātri konstruējama, viegla un izturīga. Ir pieejamas plaša spektra un krāsu konstrukcijas, un tās ir iespējams uzstādīt, ņemot vērā dažāda veida arhitektūras risinājumus un fasādes īpatnības.

Gan patvērums, gan atpūta ārpus telpām

Pie mājas piestiprināta nojumes konstrukcija ļaus tev un tavai ģimenei izbaudīt papildu telpu ārpus istabām gandrīz visa gada garumā, turklāt tā ir iespēja arī izvērst apdzīvojamo platību. Nojume sniegs ēnu un patvērumu, kā arī pasargās no nokrišņiem un kaitīgā UV starojuma.
Nojume nenoliedzami ir ārkārtīgi liels pluss privātmājām, turklāt tai ir daudz pielietojumu: ēdamtelpa ārpus istabas, velosipēdus pasargājoša novietne, kā arī nojume automašīnai; tā ir vieta, kur atpūsties vai lasīt, vai pavadīt jauku vakaru ar ģimeni vai draugiem.

ALUMĪNIJA NOJUMES

Alumīnija nojumes — tas ir labākais veids, kā piešķirt terasēm vēl vairāk funkcionalitātes un praktiskuma. Stabilas alumīnija konstrukcijas nodrošina drošu aizsardzību jebkuros laikapstākļos dažādos gada laikos. Alumīnija klāja nojumes ir izturīgas, elegantas un tām nav nepieciešama apkope. KONSOL.LV piedāvā alumīnija markīzes, kas izgatavotas no augstas kvalitātes alumīnija profiliem. Katra nojume ir izgatavota atsevišķi atsevišķiem izmēriem. Slēptā drenāžas sistēma ir integrēta dizainā. Nojumes sāni ir aizverami, līdz ar to terase pārvēršas par verandu. Nojumei tiek izmantots rūdīts, rūdīts laminēts stikls vai pastiprināts polikarbonāts 16mm.
Strukturāli alumīnija nojume sastāv no plakana, nedaudz slīpa jumta (standarta slīpums 10%), kas ir piestiprināts pie mājas vai jebkuras citas ēkas vienā pusē, bet otrā – balstās uz stendiem. Atkarībā no mājas arhitektūras nojume var pieslēgties vienai vai vairākām sienām vai stāvēt atsevišķi.

Pro sistēma lielākām konstrukcijām. Ar papildu stingrību.

Pro sistēma lielākām konstrukcijām. Ar papildu stingrību.

Profila krāsas un krāsošana

Varat arī izvēlēties jebkuru krāsu no RAL paletes. Alumīnija konstrukciju standarta krāsas

Brūna (RAL 8017)

Antracīta pelēks (7016)

Jumta segums (pildviela)

Drošs rūdīts stikls 8 mm.

Brūna (RAL 8017)

Antracīta pelēks (7016)

Antracīta pelēks (7016)

Drošs rūdīts laminēts stikls (trieciena gadījumā stikls nedrūp, plēve starp stikliem saglabā savu integritāti). CIDRS, PELKS, BRONZA

Pastiprināts polikarbonāts 16 mm, ar papildu stingrībām.

CAURSPĪDĪGS

BRONZA

BALTAIS

Perimetra stiklojums

Vienu vai visu perimetru var pārklāt ar bīdāmām alumīnija konstrukcijām. Stikla terase ļauj baudīt atvaļinājumu jebkuros laikapstākļos — vējš, lietus, saule, sniegs visu gadu.

ALT100 rāmja bīdāmās konstrukcijas

SliderNext bezrāmju bīdāmās konstrukcijas

Aleksandrs - Jūsu projekta menedžeris

Jūsu Māja, Mūsu Atbildība - Ar Gadiem Pārbaudīta Pieredze
Image

Droši Jautājiet!

Aleksandrs Dašiņičs

Darba dienās no 9:00 - 18:00

Kosol Logi - Kontakti

Alumīnija nojumes, pvc logi, iekšdurvis un ārdurvis
Uzņēmums SIA "KONSOL LOGI" - pārdošana un uzstādīšana

Darba dienās no 9:00 - 18:00

Saziņas forma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku